Przez ostatnie lata spotkaliśmy i poznaliśmy bardzo wiele osób. Z niektórymi z nich polubiliśmy się bardziej. Przedstawiamy Wam ich        i z całym sercem możemy polecić to co robią.

Z Gosią i Pawłem z BetterLand znamy się i współpracujemy od momentu, kiedy profesjonalnie zajęliśmy się organizacją warsztatów. Pewnego dnia przyjechali w nasze okolice, bo chcieli się z nami spotkać osobiście – była to dobra okazja, aby się lepiej poznać i polubić. Spodobała nam się idea ich sklepu, dbałość o szczegóły, konsekwencja i jakość produktów. To na prawdę niesamowici ludzie 🙂 Znajomość trwa w najlepsze i cieszymy się, że mieliśmy to szczęście ich poznać.

W BetterLand zaopatrujemy się przede wszystkim w surowce kosmetyczne oraz sodę, boraks itp. wszelkiego rodzaju półprodukty do sprzątania.

Dla naszych czytelników przygotowali rabat w wysokości 7% na hasło: naturalnie7

Z Andrzejem pierwszy raz spotkaliśmy się na targach na Zamku Książ w Wałbrzychu. Od razu zachwyciliśmy się jego znakomitym olejem kokosowym. Jego oleje jakościowo są najlepsze, jakie do tej pory spotkaliśmy na polskim rynku. Piotra spotkaliśmy na jeszcze innych targach, kiedy obaj Panowie poza olejami mieli już stworzoną całą gamę kosmetyków do brody. Super pomysł, tego na rynku brakowało 🙂

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowali 10% rabatu na wszystkie produkty, wystarczy w koszyku wpisać kod rabatowy: NATUNATU

Bartosz Twórca Harmonii przyszedł do nas pewnego dnia boso, aby spróbować naszej kombuchy. Spędziliśmy od tej pory razem trochę czasu w jego gabinecie, grając wspólnie na gongu, misach, kamertonach oraz na wielu innych przedmiotach 😉 Polecamy szczególnie nefrytowy masaż i bioskaning.

Harrisa, czyli mama Martyny, zaskakuje nas za każdym razem kulinarnymi pomysłami. Jeżeli chcesz, to również Tobie pomoże zaskoczyć gości ciekawymi i niebanalnymi pomysłami. Pomoże Ci przygotować menu, listę zakupów i przygotować małe lub większe przyjęcie 🙂

Zobaczcie jaki pyszności gotuje http://harrisa.eu/

Błażej to znawca dobrego wina i właściciel firmy PLOTART, a prywatnie brat Szymona. Dzięki niemu mamy pieczątkę z naszym logo oraz wiele grawerowanych i wycinanych laserowo drobiazgów.

Patryk to zapalony filmowiec, fotograf i twórca STUDIA WEWNĄTRZ , a prywatnie brat Martyny. Na Twoje życzenie nagra Ci zwiastun, trailer, reklamę lub relację z wystąpienia/wydarzenia.

To właśnie on nagrał i przygotował nasz filmik promocyjny https://youtu.be/Zo-a-C0sxPk

Andrzej, Darek i Jarek z Lnianej Doliny to przesympatyczni ludzie. Sprzedają świetnej jakości ubrania lniane i konopne i dzielą się wiedzą o właściwościach ubrań z lnu i konopi.

Marcina i Magdę z SHAMASA możecie spotkać na różnego rodzaju targach i festiwalach. Ich olejki i kompozycje zapachowe są po prostu rewelacyjne 🙂