Przez ostatnie lata spotkaliśmy i poznaliśmy bardzo wiele osób. Z niektórymi z nich polubiliśmy się bardziej. Przedstawiamy Wam ich i z całym sercem możemy polecić to co robią.

Z Gosią i Pawłem z BetterLand znamy się i współpracujemy od momentu, kiedy profesjonalnie zajęliśmy się organizacją warsztatów. Pewnego dnia przyjechali w nasze okolice, bo chcieli się z nami spotkać osobiście – była to dobra okazja, aby się lepiej poznać i polubić. Spodobała nam się idea ich sklepu, dbałość o szczegóły, konsekwencja i jakość produktów. To na prawdę niesamowici ludzie 🙂 Znajomość trwa w najlepsze i cieszymy się, że mieliśmy to szczęście ich poznać.

W BetterLand zaopatrujemy się przede wszystkim w surowce kosmetyczne oraz sodę, boraks itp. wszelkiego rodzaju półprodukty do sprzątania.

Dla naszych czytelników przygotowali rabat w wysokości 7% na hasło: naturalnie7

Bartosz Twórca Harmonii przyszedł do nas pewnego dnia boso, aby spróbować naszej kombuchy. Spędziliśmy od tej pory razem trochę czasu w jego gabinecie, grając wspólnie na gongu, misach, kamertonach oraz na wielu innych przedmiotach 😉 Polecamy szczególnie nefrytowy masaż i bioskaning.

Jeśli szukasz wiedzy i informacji na tematy nieco mniej oczywiste i bardziej magiczne to odpowiedzi usłyszysz od wiedźmy Anji i znajdziesz w Akademii Ducha. My co jakiś czas także prowadzimy swoje warsztaty w Akademii Ducha.

Marcina i Magdę z SHAMASA możecie spotkać na różnego rodzaju targach i festiwalach. Ich olejki i kompozycje zapachowe są po prostu rewelacyjne 🙂 W swojej ofercie mają olejki eteryczne, oleje kosmetyczne, masła, perfumy w kremie 🙂 Polecamy 🙂

Andrzej, Darek i Jarek z Lnianej Doliny to przesympatyczni ludzie. Sprzedają świetnej jakości ubrania lniane i konopne i dzielą się wiedzą o właściwościach ubrań z lnu i konopi.

Proper Palarnia Kawy to coś, czego w kawie szukaliśmy od dawna. Mateusz sam wypala swoje kawy i tworzy mieszanki, które zadowolą nawet najbardziej wymagających 🙂 Osobiście uważamy, że nie ma nic lepszego niż dobrze i świeżo palona kawa, a taka właśnie jest kawa z Palarni Proper. Jako ciekawostkę dodamy, że taka świeża kawa, palona w odpowiednich temperaturach, jest również zdrowa 🙂 Polecamy!

Błażej, czyli brat Szymona to pasjonat wina. W swojej małej piwniczce ma spory zapas domowej produkcji wina. Tworzy znakomite wina pełne smaku i pasji.

Z Andrzejem pierwszy raz spotkaliśmy się na targach na Zamku Książ w Wałbrzychu. Od razu zachwyciliśmy się jego znakomitym olejem kokosowym. Jego oleje jakościowo są najlepsze, jakie do tej pory spotkaliśmy na polskim rynku. Piotra spotkaliśmy na jeszcze innych targach, kiedy obaj Panowie poza olejami mieli już stworzoną całą gamę kosmetyków do brody. Super pomysł, tego na rynku brakowało 🙂