WARSZTATY DLA FIRM

Od kilku lat jeździmy po całej Polsce i organizujemy warsztaty o różnej tematyce. Są to warsztaty indywidualne, warsztaty dla grup zorganizowanych, warsztaty firmowe oraz różnego rodzaju warsztaty na eventach, festiwalach, piknikach firmowych, w korporacjach jako przerywnik w pracy, imprezach integracyjnych, wydarzeniach w galeriach handlowych, otwarciach oraz targach tematycznych. Obsługujemy eventy, na których udział w warsztatach bierze udział 250-300 osób (możemy więcej 😉 ).

Jednymi z warsztatów są te o tematyce Kosmetyki Naturalne. Na takich warsztatach każdy z uczestników samodzielnie tworzy swój kosmetyk (lub kilka kosmetyków) krok po kroku, zyskując przy tym dodatkowo wiedzę na temat produktów, z których tworzy kosmetyki oraz umiejętności w dobieraniu odpowiednich składników dla swojej skóry. Każdy ma możliwość stworzyć swój własny unikalny kosmetyk.

Warsztaty mogą mieć formę stanowiska OPEN, gdzie każdy w dowolnej chwili podchodzi do stanowiska podczas trwania warsztatów i indywidualnie tworzy z nami swój kosmetyk. Inna również popularna forma, to warsztaty w grupach do 30 osób, trwające minimum około 2-3 godziny, gdzie uczestnicy dostają dużo więcej wiedzy na temat domowego tworzenia kosmetyków, jest więcej czasu na pytania, więcej składników do wyboru oraz jest również czas na stworzenie bardziej zaawansowanych kosmetyków np. mydła naturalne, puszyste kremy do twarzy. Czas trwania warsztatów dostosowany jest do wymagań klienta.

Bardzo często na życzenie klienta dopasowujemy kolorystycznie warsztaty  do logo lub tematyki imprezy np. kolorami dodatków do kosmetyków, kolorami ozdób do opakowań itp. Zapewniamy również spersonalizowane naklejki na opakowania z logo klienta.

Zapewniamy dojazd do klienta, obsługę warsztatów, szklane opakowania na kosmetyki, wszystkie składniki potrzebne do stworzenia kosmetyków oraz wszystkie akcesoria potrzebne podczas warsztatów.

Jeżeli jest potrzeba stworzenia warsztatów na specjalne życzenie, których nie ma w ofercie, również jest taka możliwość.

Koszt warsztatów ustalany jest indywidualnie w zależności od wyboru kosmetyków, ilości osób, miejsca i czasu trwania warsztatów. W celu ustalenia kosztów prosimy o kontakt telefoniczny lub maila ze szczegółami wydarzenia.

Poniżej lista przykładowych ośmiu kosmetyków, które są najczęściej wybierane przez klientów.

1. Musujące, pachnące kule do kąpieli z wybranymi dodatkami oraz w wybranych kolorach, które każdy tworzy samodzielnie.

2. Naturalne peelingi np. kawowe, solne, cukrowe z wybranymi dodatkami, które każdy tworzy samodzielnie

3. Pachnące i kolorowe sole do kąpieli z wybranymi dodatkami, które każdy tworzy samodzielnie

4. Wygładzające toniki do twarzy z dodatkami ziół, kwiatów i innych naturalnych dodatków, które każdy komponuje samodzielnie.

5. Odżywcze i regenerujące kremy na noc do twarzy i ciała

6. Naturalne mydła sodowe, długo dojrzewające z wybranymi dodatkami

7. Matujące kremy na dzień oraz pod makijaż

8. Regenerujące kremy / balsamy do rąk i ciała