Podobają Ci się treści na naszym blogu? Chcesz nas wesprzeć?

Możesz postawić nam kawę

Postaw mi kawę na buycoffee.to

lub przekazać darowiznę przez paypal

WARSZTATY DLA FIRM

Od kilku lat jeździmy po całej Polsce i organizujemy warsztaty o różnej tematyce. Warsztaty mają różną formę, mogą to być indywidualne, dla grup zorganizowanych, warsztaty firmowe oraz różnego rodzaju warsztaty na eventach, festiwalach, piknikach firmowych, w korporacjach jako przerywnik w pracy, imprezach integracyjnych, wydarzeniach w galeriach handlowych, otwarciach oraz targach tematycznych. Obsługujemy eventy, na których udział w warsztatach bierze udział 250-300 osób (możemy więcej 😉 ).

Jednymi z nich są warsztaty Siej Ferment, na których uczestnicy uczą się podstaw fermentacji warzyw, owoców i ziół oraz samodzielnie tworzą swoje nastawy na kiszonki, octy winne lub ziołowe, probiotyki, kimchi, mikstury wzmacniające odporność i wiele innych.

Warsztaty mogą mieć formę stanowiska OPEN, gdzie każdy w dowolnej chwili podchodzi do stanowiska podczas trwania warsztatów i indywidualnie tworzy z nami swoje przetwory. Warsztaty mogą również mieć bardziej zorganizowaną formę i odbywać się w grupach do 30 osób. Wtedy na jedną grupę przeznaczamy około 1 – 3 godzin, w zależności od wybranych przetworów.

Bardzo często na życzenie klienta dopasowujemy kolorystycznie warsztaty do logo lub tematyki imprezy np. kolorami warzyw i owoców, motywami przewodnimi imprezy.  Zapewniamy również spersonalizowane naklejki na opakowania z logo klienta.

Zapewniamy dojazd do klienta, obsługę warsztatów, szklane opakowania/słoiki 1, 2 lub 4 litrowe,  wszystkie składniki potrzebne do warsztatów tj. warzywa, owoce, zioła, przyprawy, dodatki oraz wszystkie akcesoria potrzebne podczas warsztatów.

Jeżeli jest potrzeba stworzenia warsztatów na specjalne życzenie, których nie ma w ofercie, również jest taka możliwość.

Koszt warsztatów ustalany jest indywidualnie w zależności od wyboru wielkości słoików, wyposażenia słoików, ilości osób, miejsca i czasu trwania warsztatów. W celu ustalenia kosztów prosimy o kontakt telefoniczny lub maila ze szczegółami wydarzenia. Dane w formularzu kontaktowym.

Poniżej przykładowe zdjęcia z warsztatów