WARSZTATY DLA FIRM

Od kilku lat jeździmy po całej Polsce i organizujemy warsztaty o różnej tematyce. Warsztaty mają różną formę, mogą to być indywidualne, dla grup zorganizowanych, warsztaty firmowe oraz różnego rodzaju warsztaty na eventach, festiwalach, piknikach firmowych, w korporacjach jako przerywnik w pracy, imprezach integracyjnych, wydarzeniach w galeriach handlowych, otwarciach oraz targach tematycznych. Obsługujemy eventy, na których udział w warsztatach bierze udział 250-300 osób (możemy więcej 😉 ).

Jednymi z nich są warsztaty Siej Ferment, na których uczestnicy uczą się podstaw fermentacji warzyw, owoców i ziół oraz samodzielnie tworzą swoje nastawy na kiszonki, octy winne lub ziołowe, probiotyki, kimchi, mikstury wzmacniające odporność i wiele innych.

Warsztaty mogą mieć formę stanowiska OPEN, gdzie każdy w dowolnej chwili podchodzi do stanowiska podczas trwania warsztatów i indywidualnie tworzy z nami swoje przetwory. Warsztaty mogą również mieć bardziej zorganizowaną formę i odbywać się w grupach do 30 osób. Wtedy na jedną grupę przeznaczamy około 1 – 3 godzin, w zależności od wybranych przetworów.

Bardzo często na życzenie klienta dopasowujemy kolorystycznie warsztaty do logo lub tematyki imprezy np. kolorami warzyw i owoców, motywami przewodnimi imprezy.  Zapewniamy również spersonalizowane naklejki na opakowania z logo klienta.

Zapewniamy dojazd do klienta, obsługę warsztatów, szklane opakowania/słoiki 1, 2 lub 4 litrowe,  wszystkie składniki potrzebne do warsztatów tj. warzywa, owoce, zioła, przyprawy, dodatki oraz wszystkie akcesoria potrzebne podczas warsztatów.

Jeżeli jest potrzeba stworzenia warsztatów na specjalne życzenie, których nie ma w ofercie, również jest taka możliwość.

Koszt warsztatów ustalany jest indywidualnie w zależności od wyboru wielkości słoików, wyposażenia słoików, ilości osób, miejsca i czasu trwania warsztatów. W celu ustalenia kosztów prosimy o kontakt telefoniczny lub maila ze szczegółami wydarzenia. Dane w formularzu kontaktowym.

Poniżej przykładowe zdjęcia z warsztatów