Podobają Ci się treści na naszym blogu? Chcesz nas wesprzeć?

Możesz postawić nam kawę

Postaw mi kawę na buycoffee.to

lub przekazać darowiznę przez paypal

„Masowo produkowana żywność jest robiona jak guziki – z syntetycznych substancji, które nadają jej pożądany kolor, fakturę, smak, zapach, połysk o dziurki w odpowiednich miejscach. Tak, to dotyczy także chleba!”

„Człowiek jest tylko skromnym uczniem na uniwersytecie Matki Natury. Wie znacznie mniej, niż mu się wydaje. A zachowuje się jak żądny władzy uzurpator, który pcha się na katedrę wykładowcy i krzyczy, że wie najlepiej.”

„Zdrowy organizm to taki, który ma poprawnie działający układ odpornościowy. Kiedy nikt i nic mu w tym nie przeszkadza, twój organizm działa bezbłędnie i sam leczy się z chorób.”

„Na opakowaniach znajdziesz rysunek krowy na łące albo pomarańczy, ale w rzeczywistości ta krowa nigdy nie widziała słońca i nie jadła trawy, a pomarańcza została rok wcześniej przemielona, wymieszana z chemicznymi dodatkami i zamrożona jako koncentrat. I dopiero z koncentratu trafiła do pudełka.”

„Człowiek zaprojektowany jest do zdrowia. Choroby pojawiają się wtedy, kiedy zostanie naruszona jego wewnętrzna równowaga i coś mu przeszkadza w poprawnym funkcjonowaniu.”

„Śniadanie mówi twojemu organizmowi: dbam o ciebie, lubię cię. Pamiętam o tobie. Wymagam od ciebie wysiłku, ale pamiętam też o tym, żeby dostarczyć ci energii.”

„Twoje zdrowie zależy od Ciebie – od tego co myślisz, czujesz, oglądasz, czego słuchasz, co jesz ile śpisz, ile czasu spędzasz na świeżym powietrzu. Ty jesteś przyjacielem swojego zdrowia – zaopiekuj się nim.”

 

W dżungli zdrowia Moja dieta cud Moje zdrowe przepisy Beata Pawlikowska pdf chomikuj pobierz ksiazka recenzje opinieOto kilka fragmentów z książki Pani Beaty. Po przeczytaniu tej książki możesz: się przerazić, przestraszyć, zlekceważyć, przemyśleć i nic nie zrobić, zapomnieć, coś zmienić, otworzyć oczy, dowiedzieć się więcej, znaleźć odpowiedzi na pytania, zrozumieć, odzyskać nadzieję. Lub możesz ja po prostu przeczytać, bo książka napisana jest bardzo prostym i przystępnym językiem i będzie dobrym pomysłem na wieczór lub dwa.