Już jakiś czas temu natknęłam się przypadkiem w internecie na stronę Pana Jerzego Zięby www.ukryteterapie.pl Przeczytałam tam urywki z książki, którą napisał i byłam pod ogromnym wrażeniem. Zdawałam sobie sprawę z tego wszystkiego o czym pisze Pan Jerzy, ale brakowało mi właśnie kogoś takiego, kto podpowie mi jak żyć i czego unikać. Ten człowiek ma tak ogromną wiedzę zbieraną latami, że aż wstyd byłoby go nie posłuchać i nie zmienić w naszym sposobie życia i żywienia kilku podstawowych rzeczy.

Książkę zakupiłą odrazu moja mama, naturalnie przeczytaliśmy ją już wszyscy, ale nadal wałkujemy i po kilka razy oglądamy wszystkie filmy dostępne w internecie z Panem Jerzym. Dlaczego po kilka razy? Bo tej wiedzy, którą on zbierał tyle lat nie da się przyswoić ot tak za jednym razem. Nie da się też obejrzeć jednego tylko wywiadu, bo wszystkie są ze sobą spójnie połączone i uzupełniają się informacjami.

To pierwszy z serii wywiadów, jakich regularnie udziela Pan Jerzy dla Niezależnej Telewizji. Podeślijcie ten filmik do wszystkich znajomych i rodziny, naprawdę warto poświęcić te 40min dziennie i obejrzeć całą serię wywiadów.

Po krótce, w tym pierwszym wywiadzie Pan Jerzy Zięba wprowadza nas odrobinę w ten “inny świat”, mówi o sposobie funkcjonowania naszego układu odpornościowego, który jest fundamentem każdego człowieka. Troszkę wspomina o cholesterolu, o homeopatii, o wspóczesnej medycynie. Myślę, że próbuje nas na początek oswoić z tym o czy zacznie mówić w kolejnych wywiadach.

Miłego oglądania/słuchania 🙂