Dziś napiszę o moim nowym eksperymencie 🙂 Po przeczytaniu książki o samoleczeniu wzroku, postanowiłam zabrać się do pracy nad moim wzrokiem, gdyż coraz bardziej mi się pogarsza.

Czytając prace, artykuły i oglądając różne filmy o wzroku, trafiliśmy na wzmiankę o okularach ajurwedyjskich. Już wcześniej coś na ich temat słyszeliśmy, więc postanowiłam zakupić je i zacząć pracować nad moimi oczami.

Wyglądają tak 🙂

IMG_0348 okulary ajurwedyjskie opinie cena dzialanie sklep gdzie kupic zastosowanie wady wzroku leczenie dziurkowane naturalnienaturalni

I co najważniejsze, kiedy je zakładam, to wszystko wyraźnie widzę! 🙂 Rewelacja!

Jak działają okulary ajurwedyjskie?

Aby to zrozumieć najpierw powinieneś zrozumieć jak działa ludzki wzrok i w jaki sposób powstają jego wady. Każdy z nas widzi dzięki temu, że promień światła odbity od obserwowanego obiektu przechodzi przez rogówkę, a następnie soczewkę, która ogniskuje go na plamce żółtej (receptorze). Tam światło jest przesyłane do mózgu i przekształcane na obraz. Tak to wygląda w dużym skrócie i uproszczeniu.

Jeśli rogówka i/lub soczewka uległy odkształceniu lub uszkodzeniu to załamują światło w nieodpowiedni osób i uzyskany obraz jest niewyraźny. Tak powstają najpowszechniejsze wady wzroku (krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm).

Istota działania okularów ajurwedyjskich polega na tym, że ograniczają widzenie peryferyjne i stymulują ruchliwość oczu, przywracając ich normalne funkcjonowanie. Zaburzenia w naturalnym działaniu oka mogą być spowodowane: stosowaniem soczewek korekcyjnych, długotrwałym wpatrywaniem się w tekst lub ekran monitora i telewizora. Okulary ajurwedyjskie poprawiają ukrwienie oczu, efektem czego jest zlikwidowanie efektu zmęczenia, są więc doskonałym sposobem na zregenerowanie oczu po ciężkim dniu pracy, pozwalają pozbyć się bólu i przywracają ostrość widzenia. Okulary te wymuszają zwiększenie ruchliwości oka, trenują mięśnie soczewki i zwiększają stopień akomodacji oka.

W okularach ajurwedyjskich należy chodzić około 2-3 godziny dziennie. Zaraz po zdjęciu okularów widzimy ostrzej i moment ten należy wydłużyć przez różnego rodzaju ćwiczenia, aby wzrok nam się szybciej poprawiał.

Odzyskajmy wzrok!!! 😀

>> Sprawdź jak samemu zrobić okulary ajurwedyjskie (kliknij TU) <<

Spodobały Ci się? Chcesz przez dłuższy czas sprawdzić ich działanie na swoich oczach? Możesz zakupić je >>>TUTAJ

kompleksowe oczyszczanie organizmu turbodetox detoks naturalne sposoby