Podobają Ci się treści na naszym blogu? Chcesz nas wesprzeć?

Możesz postawić nam kawę

Postaw mi kawę na buycoffee.to

lub przekazać darowiznę przez paypal

Jak tanio latać? Podróżowanie samochodem. Podróżowanie autobusami. Jak tanio podróżować pociągami? Gdzie szukać taniego noclegu w podróży? Jedzenie w podróży. Zakupy – czyli jak się targować? Fotografia w podróży. Wideo w podróży. Pocztówka z podróży. Jeszcze inne sposoby na podróżowanie. Język obcy w podróży. Pieniądze w podróży. Przydatne informacje i wskazówki.

 sztuka-taniego-podrozowania-pobierz-darmowy-poradnik-pdf-szymon-odyjas-artoftraveling

To tematy na których skupiłem się w mojej książce. Książka stanowi zbiór przydatnych informacji o tym jak można tanio podróżować po świecie. Na pewno nie jest to kompendium wiedzy, przewodnik ani odpowiedź na wszystkie pytania i problemy związane z podróżowanie. Przede wszystkim jest to inspiracja i pokazanie możliwości i sposobów na podróżowanie w dzisiejszych czasach, w czasach opanowanych przez wszechobecny internet.

>>Kliknij TU aby pobrać<<

Uważam, że każdy może podróżować. Nie zależy to od zasobności portfela ale przede wszystkim od chęci, wiedzy i przygotowania. Pomogę ci wyruszyć w swoją podróż życia. Życie to podróż…

Dlatego udostępniam mój poradnik bezpłatnie dla każdego zainteresowanego. Jedyne o co proszę w zamian to o polubienie i udostępnienie tej strony innym.

jak tanio podróżować po świecie tanie loty tanie podróżowanie