Kosmetyki Naturalne - Kurs Online - Podstawy

Czy zjesz swój krem do twarzy albo pastę do zębów?

Bo ja zjem i nie obawiam się, że mi zaszkodzą!

Nie zamierzam namawiać Ciebie do jedzenia kosmetyków, bo to bez sensu. Ale jeśli obawiasz się, że przypadkowo połknięta pasta do zębów mogła by Tobie zaszkodzić to dlaczego jej używasz?

Jeśli chcesz jedynie maskować swoje niedoskonałości i nie chcesz zmieniać swoich nawyków to ten kurs nie jest dla Ciebie. Zostań przy swoich komercyjnych kosmetykach (być może na tym etapie Twojego życia są one Ci potrzebne). Nie marnuj swojego czasu i zajmij się czym ważniejszym. Serio.

Ale jeśli;

  • Szukasz odpowiedzi dlaczego moje kosmetyki nie działają tak jak obiecują w reklamach?
  • Zastanawiasz się jak przestać maskować swoje problemy skórne a zamiast tego skutecznie je wyleczyć?
  • Czujesz, że musi być inna droga niż komercyjne kosmetyki, ale nie wiesz jak zacząć?

Jeśli te pytania pasują do Ciebie to zostań ze mną, bo ten kurs jest dla Ciebie!

Założę się, że próbowałaś już w przeszłości różnych różnych kosmetyków, zarówno tych popularnych oraz tych drogich (ekskluzywnych). Z pewnością już wiesz, że efekty ich stosowania bywają krótkotrwałe a czasami nawet odwrotne od zamierzonego.


Już za chwilę odkryjesz naprawdę skuteczne sposoby i metody pielęgnacji swojej twarzy. Korzystając z tych metod zobaczysz jak Twoja cera staje się zdrowsza i naturalnie piękniejsza.

Pewnie myślisz sobie, że to wszystko jakaś ściema i próbowałaś już naprawdę wszystkiego. No cóż..jeszcze kilka lat temu też bym tak pomyślała a moja cera promienieje, a ja używam TYLKO kosmetyków, które sama robię (w domowym zaciszu własnej kuchni).

Moja przygoda z naturalnymi kosmetykami zaczęła się gdy moja cera była w fatalnym stanie. Nakładałam na siebie bardzo drogie kosmetyki a i tak musiałam nakładać make-up żeby wyjść do ludzi. Ciągle tuszowałam swoje niedoskonałości (naczynka, przesuszoną cerę, itp.) bo nie umiałam sobie z tym poradzić.

Wróćmy jednak do początku. Kiedy wydawało mi się, że prowadzę w miarę zdrowy tryb życia, uświadomiłam sobie co tak naprawdę nakładam na swoją twarz i ciało.

Wiesz…problem jest taki, że żadna z nas nie lubi jak ciągle na twarzy pojawiają się naczynka lub dziwne wypryski a skóra jest ciągle przesuszona (albo przetłuszczona). A ja na pewno. Lubię czuć się w swoim ciele dobrze nawet bez makijażu.

Dopiero, gdy zaczęłam analizować składy kosmetyków zdałam sobie sprawę, że jeśli nic nie zmienię to ten problem zawsze będzie powracał.

Najpierw próbowałam stosować te „bardziej naturalne” kosmetyki i zaczęłam uczyć się jak można je zrobić samemu.

Sytuacja zaczęła się poprawiać, ale to nie było to czego oczekiwałam.
Cały czas studiowałam składy kosmetyków i okazało się, że większość z nich to szkodliwe wypełniacze a substancje aktywne to jedynie kilka %.


Jeśli myślisz, że zmiana kosmetyków na droższe (czytaj: lepsze) , cokolwiek pomoże to mylisz się. Najwięcej na tych wszystkich „naturalnych”, „eko” i „bio” kosmetykach zarabiają firmy kosmetyczne, których nie interesuje Twoje zdrowie a jedynie ich zysk.

Więc pewnego dnia weszłam do łazienki z workiem na śmieci i wyrzuciłam wszystkie kosmetyki (z wyjątkiem tuszu do rzęs). Postanowiłam, że będę używać tylko tych kosmetyków, które zrobię sama.

To niewiarygodne, jak szybko moja cera zaczęła się regenerować i odzyskiwać swój blask. Po kilku tygodniach byłam już pewna, że wybrałam właściwą drogę. A moja skóra każdego dnia „dziękowała” mi za to.

Wtedy postanowiłam, że zacznę tego uczyć innych, i zaczęłam prowadzić warsztaty. Kolejnym krokiem było nagranie kursu online.

Tylko pomyśl. Spędziłam wiele lat na poszukiwaniu i testowaniu na sobie (rodzinie, znajomych i uczestnikach warsztatów) tego co naprawdę działa i jest bezpieczne.


Możesz oczywiście próbować na własną rękę. Możesz przeczytać setki artykułów o naturalnej pielęgnacji, możesz czytać i analizować składy kosmetyków…ale po co? Chcesz stracić na to miesiące lub lata życia? Możesz skrócić sobie czas i od razu zobaczysz co działa.

Zobacz co znajdziesz w moim kursie i jakich kosmetyków nauczę Ciebie robić:

kurs online kosmetyki naturalne

Martyna Majewska - autorka

Mam na imię Martyna i od wielu lat uczę jak w domowym zaciszu stworzyć własne, naturalne i bezpieczne kosmetyki. Moje wieloletnie doświadczeniem w tworzeniu naturalnych kosmetyków, pozwala mi stwierdzić, że jestem ekspertem w tej dziedzinie. Przez ostatnie 8 lat podczas warsztatów przeszkoliłam setki osób, dzieląc się moją wiedzą i umiejętnościami. Moje kosmetyki są wyjątkowe, ponieważ opierają się na naturalnych składnikach i są tworzone z miłością i pasją.