Według różnych szacunków nawet 90% mieszkańców Europy ma w sobie różnego rodzaju pasożyty. W krajach rozwijających się choroby pasożytnicze są odpowiedzialne za większość przypadków śmierci i chorób.
Pasożyty mogą powodować takie zaburzenia i choroby jak: bóle głowy, cienie pod oczami, zgrzytanie zębami, nerwowość,  zaburzenia snu, nudności, wymioty, zaparcia, biegunki, zespół jelita drażliwego, bóle brzucha, bóle stawów i mięśni, chroniczne zmęczenie i osłabienie, alergie, wysypki, otyłość, depresję, brak apetytu, utratę masy ciała i wiele wiele innych.
Pasożyty są bardziej powszechne niż mogłoby Ci się wydawać i obecne są z nami od zawsze. Nie chcę Ciebie straszyć ale chcę uświadomić Tobie, że zdrowy i silny organizm jest wstanie sobie z nimi poradzić. Stosując odpowiednią dietę i wspomagając się naturalnymi substancjami jesteś wstanie wyeliminować większość pasożytów ze swojego organizmu. Wprowadzając do swoje odpowiednie (zdrowe) nawyki, nawet jeśli jakiś pasożyt dostanie się do Twojego ciała, to zostanie on szybko wyeliminowany i usunięty ponieważ nie znajdzie dogodnych dla siebie warunków.
Aby w naturalny sposób pozbyć się niechcianych mieszkańców naszego organizmu zadbaj aby w Twojej diecie znalazło się dużo: czosnku, kiszonek, oleju kokosowego, pestek z dyni.
Do przygotowania potraw stosuj dużo przypraw takich jak: kurkuma, chili, pieprz.
Dodatkowo możesz pić herbatki z piołunu, z tymianku, z goździków.
Dzięki temu w sposób naturalny pozbędziesz się niechcianych gości ze swojego organizmu.