Aura to ciało energetyczne człowieka, które także wymaga pielęgnacji. Przedstawię Tobie kilka najprostszych i najskuteczniejszych sposobów na oczyszczenie swojej aury. Najprostszym sposobem jest kontakt z naturą. Więc po prostu idź na spacer do lasu, na łąkę, w góry. Taki kontakt z naturą harmonizuje ciało i umysł a także oczyszcza Twoja aurę. Jeśli chcesz czuć bezpośredni kontakt z naturą to możesz zdjąć buty i chodzić boso.
Kolejnym sposobem są kąpiele solne. Sól ma bardzo silne działanie oczyszczające nie tylko na skórę ale także na aurę. Dodaj trochę soli do kąpieli, kąp się w morzu, a jeśli tasz taką możliwość to idź do kabiny floatingowej.
Kolejnym sposobem jest dym. Okadzanie ludzi i pomieszczeń jest znaną od wieków praktyką oczyszczania ze złych energii. Kiedyś dym ze spalonych ziół stosowano do dezynfekcji szpitali i sal operacyjnych.
Kolejnym fajnym sposobem są kryształy. Kryształy mają tą właściwość, że harmonizują i strukturyzują energie dookoła nich. Tak więc umieść w swoim domu kilka kryształów lub noś je ze sobą.