Aura to ciało energetyczne człowieka, które wymaga pielęgnacji. Podobnie jak dbamy o swoje ciało, biorąc prysznic i myjąc zęby, należy dbać o swoją aurę.

Poniżej znajdziesz 4 proste i skuteczne sposoby aby oczyścić się z negatywnych i toksycznych energii:

Kryształy – umieszczenie kryształów w domu oczyszcza i strukturyzuje energię dookoła. Najlepiej umieścić kryształy przy oknie, na słońcu  oraz nosić je przy sobie.

wlasciwosci krysztalow jak oczyscic aure orgonity jak zrobic gdzie kupic krysztal gorski naturalnienaturalni

Dym – okadzanie pomieszczeń i ludzi to znana od wieków metoda oczyszczania ze złych energii. Dym z palonych ziół likwiduje także bakterie i wirusy, dawniej był używany do dezynfekcji szpitali. Jest wiele rzeczy, których dym działa oczyszczająco, np: biała szałwia, drewno paolo santo, kadzidełka, itp.

biała szałwia wlasciwosci zastosowanie magiczne rytualy oczyszczania aury domu pomieszczen lecznicze naturalnienaturalni

Solne kąpiele – sól ma bardzo silne działanie oczyszczające zarówno na nasze ciało jak i aurę. Zanurzenie się w ciepłej wodzie z solą morską jest korzystne dla skóry i pomaga usunąć negatywną energię. Jak masz możliwość to skorzystaj z z kabiny floatingowej, a jeśli nie to wystarczy wsypać trochę soli morskiej do kąpieli.

float-spa-kabina-co-to-jest-floating-wlasciwosci-dzialanie-sol-epsom-ile-kosztuje-gdzie-kupic-floatarium-krakow-katowice

Natura – spędzanie czasu na łonie natury harmonizuje i oczyszcza ciało, pole energetyczne oraz uspokaja umysł i emocje. Idź na spacer do lasu, na łąkę, na plażę lub w góry a na pewno poczujesz po nim znacznie lepiej. Aby mieć jak bezpośredni kontakt z naturą możesz zdjąć buty i chodzić boso.

uziemianie przyroda energia jak oczyscic aure orgonit co to jest naturalnienaturalni