Podobają Ci się treści na naszym blogu? Chcesz nas wesprzeć?

Możesz postawić nam kawę

Postaw mi kawę na buycoffee.to

lub przekazać darowiznę przez paypal

Aura to ciało energetyczne człowieka, które wymaga pielęgnacji. Podobnie jak dbamy o swoje ciało, biorąc prysznic i myjąc zęby, należy dbać o swoją aurę.

Poniżej znajdziesz 4 proste i skuteczne sposoby aby oczyścić się z negatywnych i toksycznych energii:

Kryształy – umieszczenie kryształów w domu oczyszcza i strukturyzuje energię dookoła. Najlepiej umieścić kryształy przy oknie, na słońcu  oraz nosić je przy sobie.

wlasciwosci krysztalow jak oczyscic aure orgonity jak zrobic gdzie kupic krysztal gorski naturalnienaturalni

Dym – okadzanie pomieszczeń i ludzi to znana od wieków metoda oczyszczania ze złych energii. Dym z palonych ziół likwiduje także bakterie i wirusy, dawniej był używany do dezynfekcji szpitali. Jest wiele rzeczy, których dym działa oczyszczająco, np: biała szałwia, drewno paolo santo, kadzidełka, itp.

biała szałwia wlasciwosci zastosowanie magiczne rytualy oczyszczania aury domu pomieszczen lecznicze naturalnienaturalni

Solne kąpiele – sól ma bardzo silne działanie oczyszczające zarówno na nasze ciało jak i aurę. Zanurzenie się w ciepłej wodzie z solą morską jest korzystne dla skóry i pomaga usunąć negatywną energię. Jak masz możliwość to skorzystaj z z kabiny floatingowej, a jeśli nie to wystarczy wsypać trochę soli morskiej do kąpieli.

float-spa-kabina-co-to-jest-floating-wlasciwosci-dzialanie-sol-epsom-ile-kosztuje-gdzie-kupic-floatarium-krakow-katowice

Natura – spędzanie czasu na łonie natury harmonizuje i oczyszcza ciało, pole energetyczne oraz uspokaja umysł i emocje. Idź na spacer do lasu, na łąkę, na plażę lub w góry a na pewno poczujesz po nim znacznie lepiej. Aby mieć jak bezpośredni kontakt z naturą możesz zdjąć buty i chodzić boso.

uziemianie przyroda energia jak oczyscic aure orgonit co to jest naturalnienaturalni