Jest to jeden z najbardziej kompletnych i wyczerpujących źródeł wiedzy o oczyszczaniu organizmu dostępny w Polsce.

W odróżnieniu od innych źródeł, znajdziesz tu kompletne i fundamentalne zasady oczyszczania organizmu.

Wiedza tu zawarta to wiele lat osobistych doświadczeń oraz ponad 2 lata zbierania, kompletowania, testowania i sprawdzania informacji na temat funkcjonowania ludzkiego organizmu i metodach oczyszczania organizmu z toksyn.

Co zyskasz jeśli skorzystasz z mojej wiedzy?

Unikniesz podstawowych błędów i negatywnych konsekwencji oczyszczania organizmu.

Dostaniesz sprawdzoną wiedzę, dzięki zastosowaniu której Twój stan zdrowia na pewno się polepszy.

Poznasz i zrozumiesz lepiej jak funkcjonuje Twój organizm i nauczysz się go słuchać.

Dzięki temu poradnikowi nie będziesz tylko czuć i wyglądać lepiej i zdrowiej. Wiedza ta pomoże Ci także w ustabilizowaniu swojej wagi, poprawie samopoczucia, zyskasz więcej energii, siły i witalności każdego dnia.

To swoista Instrukcja Obsługi Człowieka!

O autorze

Funkcjonowanie ludzkiego organizmu fascynuje mnie odkąd pamiętam. Kiedyś wydawało mi się, że prowadzę zdrowy tryb życia, bo; zdrowo się odżywiałem, uprawiałem sport i rzadko chorowałem. W pewnym momencie zdałem sobie sprawę nie do końca tak jest. Teraz jestem młody ale chcę zachować świetną formę formę fizyczną i bystrość umysłu aż do moich ostatnich dni. Dlatego jeszcze bardziej zainteresowałem się co robić aby utrzymać swoje ciało w jak najlepszej formie. Po latach poszukiwań wiedzy i informacji, obserwacji własnego organizmu mogę mogę stwierdzić, że wiem dużo o tym jak działa ludzki organizm.

Moją wiedzę postanowiłem zebrać razem skupiając się na oczyszczaniu organizmu, czyli zadbaniu o konieczne naprawy i konserwację swojego ciała. Jest to bardzo dobry punk wyjścia to zrozumienia jak działa Twój organizm i nauczenia się jak go słuchać.

Kompletne Oczyszczanie Organizmu – Dlaczego warto?

W

Fundamenty Zdrowia

Dowiesz się jak powrócić do zdrowia, pełni sił, jak odzyskać energię i witalność.

Klucze Zdrowia

Poznasz niezbędne elementy skutecznego oczyszczania organizmu z toksyn.

Sposoby i Metody

Otrzymasz sprawdzone i skuteczne sposoby na kompleksowy detoks i oczyszczanie organizmu.

Ćwiczenia i Zadania

Ćwiczenia i zadania, które ułatwią i przyspieszą oczyszczanie Twojego organizmu.

I

Jak toksyny dostają się do organizmu?

I

Gdzie i dlaczego są magazynowane toksyny?

I

Jak toksyny wpływają na funkcjonowanie organizmu?

I

Czym jest jest oczyszczanie organizmu?

I

Czym NIE jest jest oczyszczanie organizmu?

I

Jakie są dwa rodzaje oczyszczania organizmu?

I

Jak bezpiecznie i skutecznie oczyszczać swój organizm?

Pakiet PODSTAWOWY

27
  • Podstawy oczyszczania organizmu – praktyczny poradnik PDF

Kup Teraz

Pakiet WIDEO

47
  • Kompleksowy Program Oczyszczania Organizmu – WIDEO kurs

Kup Teraz

Gwarancja Satysfakcji!

Gwarantuję, że będziesz zadowolony z zakupu, albo oddam Ci pieniądze! Daję Ci BEZWARUNKOWĄ gwarancję satysfakcji. Jeśli w ciągu 90 dni od dnia zakupu będziesz stosować się do moich wskazówek i nie zaobserwujesz żadnych zmian na lepsze  – to napisz do mnie a ja zwrócę Ci pieniądze.

Jest kilka powodów dlaczego nie rozdaję tej wiedzy za darmo:

1. Za darmo Nie działa! Czy zdarzyło Ci się pobrać jakiś darmowy kurs, szkolenie, książkę pdf, itp? I co z tym zrobiłeś/aś? Założę się, że w 90% przypadków nie skorzystałeś/aś z całej zawartej tam wiedzy i sprawdziłeś/aś tylko pobieżnie co jest w środku. A może dostałeś/aś jakiś darmowy gadżet robiąc większe zakupy?

Skąd to wiem? Bo sam tak mam, i jak coś jest za darmo to zazwyczaj odkładam to na później a potem zazwyczaj brakuje mi czasu żeby do tego wrócić. Jeśli w Twoim przypadku tak nie jest to szczerzę gratuluję konsekwencji.

2. Zebranie, sprawdzenie i przetestowanie tej wiedzy kosztowało mnie bardzo dużo czasu i pieniędzy. Ostatnie kilka lat świadomego dbania o zdrowie i wiele miesięcy zbierania i kompletowania tej wiedzy. Przygotowanie spójnego programy, nagranie wideo, przygotowanie tekstów, grafik…

Ponadto na same książki o zdrowiu i oczyszczaniu wydałem co najmniej kilkaset złotych. A kolejne kilka tysięcy wydałem na różnego rodzaju kursy i szkolenia.

3. Domena, hosting, hosting filmów wideo, profesjonalne szablony graficzne, dodatki i komponenty do strony internetowej – to wszystko kosztuje.

4. Nie będę sprzedawał Tobie żadnych suplementów diety. Często za darmową wiedzę kryję się firma sprzedająca różnego rodzaju specyfiki, kosmetyki, suplementy, itp., które pozwalają sfinansować koszty reklamy i utrzymania strony internetowej. Nie uważam tego za coś złego ale ja nie będę sprzedawał Tobie żadnych suplementów. Po prostu uważam że ich nie potrzebujesz aby być zdrowy 🙂

Cotygodniowa dawka inspiracji...

Zapisz się aby otrzymywać cotygodniową dawkę inspiracji.

Dostaniesz informację o najnowszych wpisach na naszym blogu i ciekawostkach informacjach.

    Super, udało się :) Teraz sprawdź swoją skrzynkę mailową i potwierdź swój adres e-mail.